Práce pro české výrobce.jpg
Spolupráce s českými výrobci
Balustrády.jpg
Art dekor.jpg
Kvalitex.jpg
sousedik.di.jpg
Povlečení Arcade Color.jpg
wood-style.jpg

Práce z domu

Práce pro české výrobce

Přejete si pracovat z pohodlí Vašeho domova?

U nás máte možnost vydělávat z domu. Nabízíme Vám ověřenou a solidní práci. Jedná se o spolupráci s českými výrobci formou e-shopů. Vše potřebné  Vás naučíme.
O nás

Jsme společnost,  která se od roku 2001 zabývá internetovým obchodem.  Jinak jsme sami  český výrobce  balustrád a spolupracujeme s ostatními  výrobci v České republice.
Náplň práce

Vaší náplní práce je administrace e-shopu. My Vám poskytneme e-shop na vlastní platformě, který je již naplněný výrobky vybraného výrobce. Svůj e-shop tedy už neplníte zbožím ani fotografiemi nebo cenami. Nenakupujete zboží ani neposíláte poštou či jiným způsobem. To je práce přímo výrobce. Vy jen přeposíláte objednávky výrobci, který se o vše postará. Každý jednotlivý e-shop je propojený s centrálním skladem daného výrobce. Všechny aktualizace zajišťuje výrobce automaticky z centrálního e-shopu, to znamená, že máte stále aktuální zboží i ceny. Výrobce Vám poskytuje i veškeré své propagační materiály jako je logo, certifikáty o kvalitě zboží a řeší případné reklamace. Zboží prodáváte za ceny výrobce.

POHOVORY PROBÍHAJÍ KAŽDÉ ÚTERÝ, STŘEDU A ČTVRTEK V 10.00 hod

ve ČTVRTEK JEŠTĚ v 17.00 hod

na adrese : Táborská 31, Praha 4-Nusle.

Stanice tramvaje č. 18 "Palouček" >>MAPA ZDE<<

Podpora od nás

Po celou dobu spolupráce máte neustálou technickou podporu. Nejprve Vás zaškolíme v jednoduché editaci a administraci webových stránek a e-shopů. Do té doby než Vám začnou chodit objednávky docházíte na konzultace, kde probíráme vše potřebné a pomůžeme Vám s tím, s čím si nevíte rady.
Co požadujeme

1/ vlastní PC, připojení k internetu a ovládání internetu
2/chuť učit se novým věcem a pečlivost v práci

Práce je vhodná pro všechny věkové skupiny od 18 let.
Co nabízíme

1/volná pracovní doba
2/ plnohodnotná podpora našeho týmu
3/ školení
4/dlouhodobá spolupráce

Ukázky eshopů a webů

Fengshuizahrady.jpg
detskehracky.gif
práce doma.jpg
TOPlist
Name
Comment
Or visit this link or this one